Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
29.12.2022
Kde mě potkáte se stánkem
20. 5. 2023 - Bellydance Evolution, Divadlo U Hasičů Praha ...můžete zde vyzkoušet cokoli z mého sortimentu, objednat kostým nebo se jen tak potkat ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Chcete na wait list hotových kostýmů s bonusem ZDARMA, který jinde nenabídnu? Zapište se nezávazně tady:
  1. Úvod
  2. Můj příběh
Jak to všechno začalo...

Čím jsem chtěla být, když jsem byla malá? To už si nepamatuju. Ale v 5 letech mi můj tatínek ušil krásnou červenou sukýnku s vestičkou. Kdybych k tomu měla ještě čepeček, byla bych hotová Červená Karkulka. Tam někde začal můj vztah s krejčovinou, který trvá dodnes.

Vystudovala jsem ekonomii na VŠE v Praze, vyzkoušela jsem si práci účetní, několik let pracovala jako inženýr kvality a poté projektový manažer v automobilovém průmyslu. Vedla jsem projekty pro Audi, BMW a Toyotu, aby mě moje vnitřní touhy a potřeba nechat vyklíčit semínko, které zasel můj táta, přivedly zpátky k jehle a šicímu stroji. Neméně za to může i moje láska k orientálnímu tanci, který mi do života vstoupil po vysoké škole a kvůli kterému jsem si před lety ušila svůj první kostým. 

Láska k tanci a láska k řemeslu se spojily v jedno...

Když nešiju, trávím čas se svými dvěma dětmi, mým fantastickým mužem a jedním bezva puberťákem, kteří můj život dělají vším, jen ne nudným. Tančím orientální tanec, vedu taneční skupinu Raqs Amel, čtu knížky o vnitřním rozvoji, cvičím jógu, miluju Pána prstenů a snažím se, aby můj život byl radostný, pravdivý a plný lásky. 

Prohlédněte si tanečnice v mých kostýmech

Nebo pojďte rovnou nakupovat tady

 

Chcete na wait list hotových kostýmů s bonusem ZDARMA, který jinde nenabídnu? Zapište se nezávazně tady:
Přihlašuji se do newsletteru a budu o krok napřed. A pokud změním názor, můžu se kdykoli odhlásit. 
© 2020 Renata Vejlupková, all rights reserved.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz